Orë muri, metalike/plastike, argjendi, Ø38 cm 250813

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,786 Lekë

Orë muri, metalike/plastike, argjendi, Ø38 cm 250813

PERSHKRIMI:

Kjo orë muri është ideale për të kompletuar dhe dekoruar shtëpinë tuaj.

  • Materiali : Metalike/ Plastike
  • Ngjyra : Argjendi
  • Diametri : 38 cm
SKU: 61189662 Category: Tag:

SHOPPING CART

close