Orë muri, Dia.30 cm, struktutrë plastike, (e kuqe- e bardhë) 22541

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

950 Lekë

Orë muri, Dia.30 cm, struktutrë plastike, (e kuqe- e bardhë) 22541

PERSHKRIMI:

Kjo orë muri është më shumë se një matës i thjeshtë kohe, është një pjesë elegante që spikat. Një orë e thjeshtë me ngjyra që përputhen me çdo dekor dhome. Kjo orë argëtuese dhe funksionale ka një kombinim frymëzues të projektimit, funksionalitetit dhe sofistikimit që do të përmirësojë çdo temë dekori me stil dhe bukuri për shumë vite që do të vijnë. (mundësohet nga 1 bateri AA 1.5V e cila nuk përfshihet).

  • Diametri : 30cm
  • Trashësia : 4cm
  • Materiali i strukturës : Plastik
Ore muri Dia.30 cm struktutre plastike e kuqe e bardhe 22541 1 Ore muri Dia.30 cm struktutre plastike e kuqe e bardhe 22541 2
Kategori: Etiketa: , ,

SHOPPING CART

close