Orë muri, 38×38 cm, strukturë MDF dhe printimi LULE 22524

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,190 Lekë

Orë muri, 38×38 cm, strukturë MDF dhe printimi LULE 22524

PERSHKRIMI:

Kjo orë muri është më shumë se një matës i thjeshtë kohe, është një pjesë elegante që spikat. Një orë e lezeçme dhe e stampuar me ngjyra që përputhen me çdo dekor dhome. Kjo orë argëtuese dhe funksionale ka një kombinim frymëzues të projektimit, funksionalitetit dhe sofistikimi që do të përmirësojë çdo temë dekori me stil dhe bukuri për shumë vite që do të vijnë. (mundësohet nga 1 bateri AA 1.5V, nuk përfshihet).

  • Gjatësia : 38cm
  • Gjerësia : 38cm
  • Thellësia : 2cm
  • Materiali i strukturës : MDF
Ore muri 38x38 cm strukture MDF dhe printimi LULE 22524 1 Ore muri 38x38 cm strukture MDF dhe printimi LULE 22524 2
Kategori: Etiketa: , ,

SHOPPING CART

close