fbpx

NGROHESE ROWENTA SO5015FO 47149

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,100 Lekë

NGROHESE ROWENTA SO5015FO 47149

PERSHKRIMI:

Ngrohesit aeroterme jane portabel dhe mjaft praktike. Ata nuk bejne tharje te ajrit gjate procesit te ngrohjes se ambjentit dhe jane t pajisur me termostat duke u stakuar automatikisht ne momentin qe temperatuara arrin nje vlere te caktuar.

  • Tipi : Ngrohes aeroterme
  • Tensioni : 230V
  • Fuqia : 1200-2400W
  • Mbrojtje termike : Po
  • Marka : Rowenta
SKU: 59331757 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close