fbpx

Ngrohës me gaz, 2900 W, 9900 BTU/h, 80 m², 210 gr/h, 43x42x78 cm 801987

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

22,500 Lekë

Ngrohës me gaz, 2900 W, 9900 BTU/h, 80 m², 210 gr/h, 43x42x78 cm 801987

PERSHKRIMI:

Ngrohës me gas i përshtatshëm për ambiente të jashtme, mjaft estetikë dhe shumë fuksional. Përdorimi i këtij produkti është i mundshëm në ambientet tuaja për ngrohje, në veranda apo ambiente të tjera të jashtme, në lokale apo bare.

 • Fuqia : 2900 W
 • Kapaciteti i ngrohjes : 9900 BTU
 • Sipërfaqja që mbulon : 80 m²
 • Lloji i karburantit : Gaz LPG
 • Konsumi : 210 gr/h
 • Lartësia : 78 cm
 • Gjerësia : 43 cm
 • Thellësia : 42 cm
SKU: 23775744 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close