fbpx

Ngrohes me Gaz, inoks 45074

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

21,900 Lekë

Ngrohes me Gaz, inoks 45074

PERSHKRIMI:

Ngrohes me gas te pershtatshem per ambiente te jashtme , mjafte estetike dhe shume fuksionale. Perdorimi i ketij produkti ne ambjentet tuaja per ngrohje ne veranda apo ambiente te tjera te jashtme , ne lokale apo bare.

 • Tipi : Ngrohes me gas
 • Vendosja : Ne dysheme
 • Fuqia : 5-12 kW
 • Gjatesia (cm) : 213
 • Gjerësia : 85cm
 • Ambiente të brendshme/ të jashtme : Ambiente te jashtme
 • Pesha : 18 kg
 • Modeli : 09HW-B-SS
 • Konsumi : 0.45-0.87 (Kg/h)
SKU: 93211514 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close