, ,

Motor Loder Per Femije

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,750 Lekë

Motor Loder Per Femije

PERSHKRIMI:

Kaloni kohe me femijen tuaj dhe merrni kenaqesi duke formuar kete motor loder se bashku!

Eshte e perbere nga 235 pjeseza metalike dhe plastike te ndryshme. Ne paketim ka ilustrime se si te beni formimin e pjesezave sa me thjeshte.

Femijet tuaj do te mesojne duke luajtur.

Ne kete menyre femija juaj do te zhvilloje aftesi te shkelqyera motorike, do te permiresoje te menduarin logjik dhe do te forcoje aftesite perzgjidhjen e problemeve. Gjithashtu kjo loder promovon rendesine e punes ne grup bashkepunimit, nderton aftesi sociale, qe do te thote me shume kohe per nenen dhe babin.

Do te rritet vetebesimi i femijeve tuaj.

Pas ndertimit te makines, femija juaj do te fitoje ndjenjen e arritjes dhe do te rritet besimi tek vetja e tyre.

Te gjitha pjeset jane bere me materiale jo toksike me cilesi te larte dhe jane te certifikuara per te permbushur standardet europiane dhe amerikane te sigurise se lodrave.

E rekomandueshme per femije mbi 8 vjeç.

 

 

SKU: 78396879 Categories: , , Tags: , , ,

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Seline (verified owner)

  Very fast delivery

  Seline

 2. Ticiana (verified owner)

  Good service

  Ticiana

SHOPPING CART

close