, , ,

Cante per Beba Chicco Set 18 M+

(2 customer reviews)
Chicco

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

8,400 Lekë

Cante per Beba Chicco Set 18 M+

Pllaka Chicco Vendosur 18 m + në një çantë shpine
Ky set praktik është perfekt për të dhënë për vaktet e para të pavarura. Seti i bukur vjen me një çantë shpine të adhurueshme si paketim dhe do ta kënaqë fëmijën tuaj menjëherë.

Çanta e shpinës e përshtatshme, e cila mund të përdoret si një shoqëruese e modës gjatë rrugës ose kopshtit, vjen me një pjatë të sheshtë dhe të thellë, si dhe një set takëmesh prej çeliku të pandryshkshëm miqësor për fëmijë.

Motive të gëzueshme në pjata kontribuojnë në një atmosferë të relaksuar në tryezë në mënyrë që fëmija juaj të inkurajohet të zbrazë pjatën me gëzim. Cilësia e lartë e kompletit të takëmeve prej çeliku të pandryshkshëm do t’i bindë të gjithë menjëherë. Doreza është bërë prej plastike të lehtë dhe përshtatet në mënyrë të përsosur në duar të vogla të fëmijëve.

Detajet:

Sendet e dorëzuara: 1 pjatë e thellë, 1 pjatë e sheshtë, set takëmesh prej çeliku inox (pirun dhe lugë), 1 çantë shpine
I përshtatshëm nga rreth. 18 muaj e lart

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Ade (verified owner)

  The product is firmly packed

  Ade

 2. Iris (verified owner)

  Good service

  Iris

SHOPPING CART

close