Mobilje tualeti, LUNA 80, DROP, melaminë, gri 224356

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

38,500 Lekë

Mobilje tualeti, LUNA 80, DROP, melaminë, gri 224356

PERSHKRIMI:

Seti i kompletuar prezanton modelin elegant që gjallëron tualetin tuaj. Lavamani i bardhe porcelani ofron stil në dekorin e tualetit tuaj, lehtësi për tu pastruar duke siguruar një pamje të bukur dhe shume moderne per tualete me hapesira mesatare. Materiali i mobiljeve prej melamine është rezistent ndaj lagështirës. Ngjyra e setit kompozohet shumë mirë në ambiente me pllaka moderne njëngjyreshe dhe me motive të ngjyrave të ndryshme. Seti përfshin lavamanin, dollapin poshtë tij dhe pasqyrën te montuar ne raft, të gjitha të paketuara për një montim shumë të thjeshtë dhe të shpejt nga kushdo. Me këtë set, ju mund të rimodeloni ambientin duke shfrytëzuar maksimalisht hapësirat dhe duke sjellë gjithmonë risi dhe argëtim në shtëpinë tuaj.

 • Materiali : Melaminë
 • Ngjyra : Gri
 • Mobilja e lavamanit : 74.5x34x80 cm
 • Përfshihet lavamani : Po
 • Përmasat e lavamanit : 75.5x12x17.5 cm
 • Përfshihet rubineti : Jo
 • Përfshihet pasqyra : Jo
 • Përmban sergjenë : Jo
SKU: 66225449 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close