fbpx

Mikrovale Bosch HMT72M420, 17 Lt, 800 W, 35.1×4.6×29 cm, e bardhë 87868

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

12,990 Lekë

Mikrovale Bosch HMT72M420, 17 Lt, 800 W, 35.1×4.6×29 cm, e bardhë 87868

PERSHKRIMI:

Duke përdorur mikrovalën ju do të kurseni kohë dhe energji. Dhe për vetëm pak çaste do të keni në tryezën tuaj një vakt të ngrohtë dhe të gatuar shijshëm.

 • Tipi : Mikrovale
 • Fuqia : 800/1150 W
 • Kapaciteti : 17 lt
 • Përmasa : 35.1×4.6×29 cm
 • Ngjyra : E bardhë
 • Marka : Bosch
SKU: 13973545 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close