Mbulese Divani Me Theke E Kuqe 130cm×170cm

Krahasoni

839 Lekë

Mbulese Divani Me Theke E Kuqe 130cm×170cm -1154300 J

PERSHKRIMI:

Mbulese Dimërore Hidhni Të Kuqe Me Një Skaj Të Gjerë Si Një Përfundim Lulesh.

Jashtëzakonisht E Butë Në Prekje Dhe Një Aksesor I Nevojshëm Ngrohtësie.

Ngjyra E Kuqe

Materiali Poliestër

Gjatësia X Gjerësia 130×170 Cm

SKU: 23686931 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close