fbpx

Mbledhëse bari dhe gjethesh, 600W, 30 cm, kosh 30 Lt 56096

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

14,500 Lekë

Mbledhëse bari dhe gjethesh, 600W, 30 cm, kosh 30 Lt 56096

PERSHKRIMI:

Mbani lëndinën (kopshtin) tuaj të pastër dhe të rregullt me krehërin elektrik Black&Decker GD300. E pajisur me një motorr 600W, kjo makinë është në gjendje të fshijë barin, gjethet e padëshiruara dhe mbeturinat në kopësht. GD300 ka një gjerësi 30 cm që është e bën të përshtatshme për kopshte të mesme. E pajisur me kosh grumbullimi me kapacitet 30 Lt mundëson mbledhjen e lehtë të papastërtive.

  • Fuqia : 600 W
  • Kapaciteti i koshit të grumbullimit : 30 L
  • Gjeresia e punimit : 30cm
SKU: 14363742 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close