Mbajtese peshqiri raft 59×24.5xH18.5 cm 220783

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,050 Lekë

Mbajtese peshqiri raft 59×24.5xH18.5 cm 220783

PERSHKRIMI:

Varësja e peshqirit do të dhurojë një pamje të këndshme në dekorin e tualetit tuaj. Kjo varëse është mjaft e lehtë për t’u montuar dhe përshtatet me lehtësi me të gjitha madhësite standarde të peshqirëve. Linjat e pastra gjeometrike e bëjne këtë mbajtëse zgjidhjen optimale për çdo tualet. Kombinimi i formës dhe materialit plotëson një shumëllojshmëri të stileve të brendshme.

  • Gjerësia (cm) : 59
  • Thellësia(cm) : 24.5
  • Lartësia (cm) : 18.5
Mbajtese peshqiri raft 59x24.5xH18.5 cm 220783

SHOPPING CART

close