Maske Ushqyese Per Rritjen E Flokeve Me Vaj Kokosi Dhe Borronice

1,792 Lekë

Maske Ushqyese Per Rritjen E Flokeve Me Vaj Kokosi Dhe Borronice G-C

PËRSHKRIMI

Maska e flokëve me vaj kokosi dhe ekstrakt boronice ushqen dhe riparon në mënyrë efektive flokët e dëmtuar duke depërtuar në strukturë dhe e rivendosin atë pas ngjyrosjes dhe shtrirjes me pjastër.

Vaji i kokosit ushqen thellë flokët.

Ekstrakti i boronicës forcon dhe hidraton flokët përgjatë gjithë gjatësisë.

SASIA: 220ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë, lëreni të veprojë për 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Сосоs nucifera (Сосоs) Oil, Vegetable Glycerin, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Behentrimonium Chloride, Behenamidopropyl Dimethylamine, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Perfume, Dipropylene Glycol, Polysilicone-29, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Lactic Acid

SKU: 52271794 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close