Maske Ushqyese E Thelle Per Floke Te Demtuar Rende Dhe Te Ngjyrosur Me Argan

4,046 Lekë

Maske Ushqyese E Thelle Per Floke Te Demtuar Rende Dhe Te Ngjyrosur Me Argan G-C

PËRSHKRIMI

 Ekstrakti organik i xhinxherit forcon folikulat e flokëve dhe parandalon rënien e tyre.

 Ekstrakti i Hibiscus stimulon rritjen e flokëve.

 Vaji i arganit është i pasur me vitamina A, E dhe acid oleik (Omega 6, Omega 9) të cilat vendosin në mënyrë efektive strukturën e flokëve të dëmtuar rëndë dhe me ngjyrë, mbron nga ndikimet e dëmshme mjedisore.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni një sasi të vogël të maskës në flokë të lagur nga rrënjet deri në skajet, lëreni të veprojë për 2-5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Organic Panax extract, Argania Spinosa Oil, Theobroma Cacao butter, Glycerin, Behenamidopropyl Dimethylamine, Hibiscus extract (Hibiscus extract), Glyceryl monostearate, Glyceryl monostearate, Glyceryl monostearate, Aesculus Hippocastanus (Glyceryl monostearate extract) Stearate SE, Cananga essential Oil, Perfume, Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol

SKU: 87778785 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close