Maske Ushqyese Dhe Restauruese E Thelle Per Floke Te Holle Dhe Te Brishte Me Macadamia

4,046 Lekë

Maske Ushqyese Dhe Restauruese E Thelle Per Floke Te Holle Dhe Te Brishte Me Macadamia G-C

PËRSHKRIMI

 Maska e flokëve restauruese me Macadamia SPA është një nga trajtimet më të dobishme për flokët, ajo rikthen dhe ushqen thellë flokët, duke i dhënë forcë dhe shkëlqim.

 Ekstrakti organik i xhenxhefilit forcon dhe parandalon rënien e flokëve dhe rikthen strukturën e tyre.

 Vaji i Ylang Ylang është një ilaç i shkëlqyer për forcimin e folikulave dhe shëndetin e përgjithshëm të flokëve.

 Përmbajtja e lartë e vitaminës E dhe vitaminave të të gjithë grupit B e bën vajin e Macadamia një përbërës të shkëlqyer ushqyes, rikthen në mënyrë efektive strukturën dhe forcën e flokëve të imët dhe të brishtë, si dhe promovon rigjenerimin e thellë të flokëve të lyer dhe të dëmtuar duke i dhënë vëllim.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni një sasi të vogël të maskës në flokë të lagur nga rrënjet deri në skajet, lëreni të veprojë për 2-5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Organic Zingiber officinale extract, Macadamia ternifolia Oil, Aesculus Hippocastanus (Chestnut extract), Theobroma Cacao butter, Glycerin, Behenamidopropyl Organic Dimethylamine flower extract, Oraganonic Sophora extract Japanese), Glyceryl monostearate, Glyceryl Stearate SE, Cananga essential Oil, Perfume, Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol

SKU: 38424164 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close