Maske Rikuperuese Dhe Shkelqyese Flokesh Me Vaj Amla, Fitokeratin Dhe Ekstrakt Lajthie

1,288 Lekë

Maske Rikuperuese Dhe Shkelqyese Flokesh Me Vaj Amla, Fitokeratin Dhe Ekstrakt Lajthie G-C

PËRSHKRIMI

Maska bazohet në fitokeratinë e cila është marrë nga bimët dhe është e pasur me aminoacide që mund të transformojnë dhe rikthejnë vitalitetin edhe tek flokët shumë të dëmtuar.

Vaji Amla tonifikon flokët, rrit shkëlqimin e tyre dhe ka një efekt kondicionimi.

Ekstrakti i lajthisë hidraton dhe i lë flokët të përkryer dhe të lëmuar.

Maska perfekte për ata që i duan flokët dhe eksperimentojnë me stilimin.

SASIA: 100ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë, lëreni të veprojë për 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Emblica Officinalis (Amla) Oil (Amla Oil), Caprylic / Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Hydrolyzed Keratin (Keratin), Hamamelis Virginiana (Hamamelis) Leaf Extract (Witch Hazel Extract), Behentrimonium Chloride, Chentrimonium Chloride, Hydroxyethylceryl , Perfume, Behentrimonium Methosulfate, Quaternium-87, Citric Acid

SKU: 72725738 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close