Maske Per Fytyren Dhe Zonen E Dekoltse 3 Ne 1 Me Spirulina Dhe Alga Deti

1,288 Lekë

Maske Per Fytyren Dhe Zonen E Dekoltse 3 Ne 1 Me Spirulina Dhe Alga Deti G-C

PËRSHKRIMI

1. Ngadalëson procesin e plakjes së lëkurës.
2. Ngritja e konturit të fytyrës dhe dekoltesë.
3. Ushqen thellë dhe hidraton.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 100ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën në lëkurën e pastruar më parë të fytyrës, lëreni të veprojë për 5-10 minuta dhe shpëlajeni tërësisht me ujë të bollshëm.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Laminaria Digitata (Laminaria) Extract (Kelp extract), Montmorillonite & Kaolin (Blue Clay) (Blue Clay), Octyldodecanol, Vegetable Glycerin (vegetable), Hectorite, Xanthan Gum, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Shea Butter) ), Zinc oxide, Spirulina Platensis Powder (Spirulina powder), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Parfume

SHOPPING CART

close