Maske Per Floke Me Keratin Dhe Proteina Vegjetale

1,792 Lekë

Maske Per Floke Me Keratin Dhe Proteina Vegjetale G-C

PËRSHKRIMI

Një maskë e bazuar me keratin dhe proteina vegjetale rikthen intensivisht flokët përgjatë gjithë gjatësisë së saj, rrit shkëlqimin e flokëve, i mbron nga faktorët negativë të mjedisit dhe flokët e dëmtuar rëndë i transformohen menjëherë.

SASIA: 220ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë, lëreni të veprojë për 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Oil, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Rye Protein, Hydrolyzed Oats Protein, Vegetable Glycerin ), Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Perfume, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Hydroxyethylcellulose, Panthenol Glucose Amino acid Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citric acid

SKU: 63624251 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close