Maske Flokesh Me 3 Lloje Argjilesh

Krahasoni

1,792 Lekë

Maske Flokesh Me 3 Lloje Argjilesh G-C

PËRSHKRIMI

Formula unike, duke kombinuar vetitë e tre llojeve të argjilës, ka një efekt të fuqishëm rregullues dhe rigjenerues të sebumit, i jep volum flokëve pa e dëmtuar atë.

Një kompleks i përbërësve natyralë të bazuar në gjalpë shea dhe proteina mëndafshi rikthen dhe përmirëson strukturën e flokëve.

SASIA: 220ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë, lëreni të veprojë për 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Kaolin (White Clay) (White Clay), Cetearyl Alcohol, Kaolin (Rose Clay) (Pink Clay), Illite (Olea Clay) (Green Clay), Citrus Aurantium Amara (Orange) Flower Extract (Orange Extract), Phyllanthus Emblica (Amla) Fruit Extract (Amla extract), Prunus Armeniaca Fruit Extract (Apricot extract), Behentrimonium Chloride, Vegetable Glycerin (from vegetable oils), Butyrospermum parkii (shea butter) oil (Shea butter), Caprylic / Capric Triglyceride, Rosamarinus Officinalis Leaf Extract (Rosemary Leaf Extract), Behentrimonium Methosulfate, Quaternium-87, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Silk Amino Acids (Silk Proteins), Vegetable Glycerin (Vegetable), Panthenol (Provitamin B5), Tocopherol Acetate (Vitamin E) (Vitamin E) , Perfume, Hydroxyethylcellulose, Polyquaternium-10, Citric Acid,Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

SKU: 12421649 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close