Makine Qethese Rowenta TN6000F4 MK0613-N

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,686 Lekë

Makine Qethese Dhe Rroje Rowenta TN6000F4 MK0613-N

Me korent ose me bateri alkaline: Korent / Bateri
Mund te perdoret pa qen e lidhur ne korent: Po
Koha qe mund te perdoret pa u vendosur ne korent: 120 min
Koke e nderrueshme:
Koke qe mund te lahet me uje te rrjedhshem: Po
Koka qe pershtaten sipas formes se fytyres: Po
Indikator qe tregon karikimin: Po
Nr. i opsioneve per gjatesi te ndryshme te flokeve:
Largesia midis niveleve te ndryshme te prerjes: 0.4 – 5 mm
Gjeresia e kreherit preres:
Nr. i kreherave: 3
Furce pastrimi: Jo
Ean Code:
MARKA: ROWENTA
GARANCIA NORMALE: 24
SKU: 88655298 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close