Makine Qethese Braun MGK3020 MK0588-N

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,386 Lekë

Makine Qethese Dhe Rroje Braun MGK3020 MK0588-N

PERSHKRIMI:

MARKA: BRAUN
Me korent ose me bateri alkaline: Me korent
Mund te perdoret pa qen e lidhur ne korent: PO
Koha qe mund te perdoret pa u vendosur ne korent: 40 min
Koke e nderrueshme: Po
Koke qe mund te lahet me uje te rrjedhshem: Jo
Koka qe pershtaten sipas formes se fytyres: JO
Indikator qe tregon karikimin: Po
Nr. i opsioneve per gjatesi te ndryshme te flokeve: 5
Largesia midis niveleve te ndryshme te prerjes: 0.5 – 21 mm
Gjeresia e kreherit preres:
Nr. i kreherave: 4
Furce pastrimi: PO
GARANCIA NORMALE: 24
Ean Code: 4210201167679
SKU: 95259898 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close