Makinë qethëse/rroje, Braun, 1 mm – 20 mm, 40 min, 60 min, 240 V, 25 prerje, NiMH 810216

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,990 Lekë

Makinë qethëse/rroje, Braun, 1 mm – 20 mm, 40 min, 60 min, 240 V, 25 prerje, NiMH 810216

PERSHKRIMI:

Kjo makinë rroje ju garanton prerje precize dhe rezultat te përsosur për një kohë të gjatë,fleksibilitet maksimal,shkurtim te lehte dhe te sakte ,e aplikueshme per te gjitha llojet e prerjeve.

 • Tipi : Makinë rroje
 • Fuqia : N/A
 • Lloji i baterisë : E rikarikueshme NiMh
 • Tensioni : 110-240V
 • Koha e aktivizimit : 40 min
 • Koha e karikimit : 60 min
Makine qethese 8 1 Makine qethese 9 1 Makine qethese 10 1
Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close