Makine Qethese Fuego YG-90 MK0529-N

Fuego

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

2,226 Lekë

Makine Qethese Dhe Rroje Fuego YG-90 MK0529-N

PERSHKRIMI:

Me korent ose me bateri alkaline: Me bateri
Mund te perdoret pa qen e lidhur ne korent: PO
Koha qe mund te perdoret pa u vendosur ne korent: JO
Koke e nderrueshme: Jo
Koke qe mund te lahet me uje te rrjedhshem: Jo
Koka qe pershtaten sipas formes se fytyres: JO
Indikator qe tregon karikimin: Po
Nr. i opsioneve per gjatesi te ndryshme te flokeve:
Largesia midis niveleve te ndryshme te prerjes: 1 – 8 mm
Gjeresia e kreherit preres: JO
Nr. i kreherave: 1
Furce pastrimi: PO
Ean Code: 7900000146681
MARKA: FUEGO
GARANCIA NORMALE: 12
SKU: 43921825 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close