fbpx

Makine grirese mishi Braun G 1300W,220-240V,3 mm, 4,5 mm, 8 mm 80206

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

19,990 Lekë

Makine grirese mishi Braun G 1300W,220-240V,3 mm, 4,5 mm, 8 mm 80206

PERSHKRIMI:

Griresi I mishit nga Braun me nje fuqi 100W eshte nje produkt I nje cilesie te larte, me tre madhesi te ndryshme te grirjes 4,5 dhe 8mm ju jep mundesine e zgjedhjes se permasave te deshiruara te mishit. Trup I celikut I jep mjaft qendrueshmeri.I lehte ne perdorim dhe pastrim.

  • Tipi : Makine grirese mishi
  • Tensioni : 220-240V
  • Fuqia : 1300W
SKU: 69568476 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close