fbpx

Lule Viola v.16 h.30 331324

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

500 Lekë

Lule Viola v.16 h.30 331324

PERSHKRIMI:

Gjithcka keni dashur te dini mbi nje bime ose lule ju ofrohet ne skeden tone teknike. Per ti dhene jete dhe bukuri direkt nga natyra cdo ambienti nuk ka asgje me te vyer se lulet. Nje perzgjedhje totalisht profesionale dhe game e gjere bimesh ofrohet me shume delikatese per shijen e çdokujt

 • Emri shkencor : Viola
 • Ekspozimi : Eshte bime e ambjenteve te brendeshem kerkon shume drite por nuk duhet te vendoset ne drite direkte.
 • Temperatura : Bima ka nevoje per nje temperatua te larte gjate gjithe vitit dhe uhet te mbahet larg nga korentet e
 • Ujitja : Gjate perudhes se veres bimes I duhet shume uje,terreni mbahet gjithmone I lagur dhe jo I tejlagur.
 • Terreni : Perdoret nje terren me baze dheu pjellor ose humus.
 • Ushqyesit : Ka nevoje per ushqyes universal per bime te gjelbera, cdo jave.Ne dimer nje here ne muaj.
 • Lulezimi : Gjithmone e gjelber gjethet jane me nuanca te kuqe,portokalli,verdhe.
 • Vazimi : Nderrimi I vazos behet ne pranvere kur bima behet voluminoze dhe shfaq shenja shtrengimi ne vazo
SKU: 41114759 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close