,

Lodra per femije Set kove plazhi ujitese 2 varka lopate kreher dhe forma OTOA0250

(2 customer reviews)

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,400 Lekë

Lodra per femije Set kove plazhi ujitese 2 varka lopate kreher dhe forma OTOA0250

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Noele (verified owner)

  The product is firmly packed

  Noele

 2. Nada (verified owner)

  The product is firmly packed

  Nada

SHOPPING CART

close