Lodra Per Femije Nenuco Baby

3,920 Lekë

Lodra Per Femije Nenuco Baby P-B

PERSHKRIMI:

Kujdesuni dhe dujeni beben tuaj Nenuco.

Eshte 35 cm,e veshur me nje veshje shume te bukur,ka nje biberon magjik.

Mund ta zgjidhni bebe vajze ose djale per tu argetuar me te.

Mund te perdore per femije nga 10muaj+.

 

SKU: 85757983 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close