Lodra per femije Loder keshtjelle Frozen P-B

3,540 Lekë

Lodra per femije Loder keshtjelle Frozen P-B

PERSHKRIMI:

-DISNEY FROZEN VITTLE KINGDOM ELSAS FROZEN CASTLE

– Endërruesja juaj e vogël do të argëtohet shumë duke zbuluar të gjitha vendet e magjepsura në Elsa’s Frozen Castle me Elsa!

-Rrotulloni dyshemenë për të zbuluar një shtrat ose rrotulloni perdet për të zbuluar miqtë e preferuar të Elsës Anna dhe Olaf në mur.

-Shtyrja e sediljes së fronit do të bëjë që kristalet të ngrihen nga maja ashtu si magjia!

-Vajzat gjithashtu mund të ndryshojnë pamjen e Elsës!

-Ajo vjen me 2 stile të frymëzuara nga filmi – fustani i saj ikonik i mbretëreshës së dëborës dhe veshja e saj për kurorëzimin – që shfaqin gjithsej 2 kraharorë, 2 funde, 2 peplume dhe 2 pelerina. Erndërruesja juaj e vogël do të argëtohet aq shumë kur dekoron karakterin e saj të ngrirë me Snap-ins dhe veshje të përzierjes.

SKU: 62981786 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close