Arush Pellushi Poliester Sintetike

Krahasoni

9,310 Lekë

Arush Pellushi Poliester Sintetike-788955-M

PERSHKRIMI:

Arush pelushi, prej materiali poliestre sintetike, me mbushje të butë me veti anti-bakteriale dhe hipoalergjike, me përmasa 55 cm, në ngjyra të ndryshme.
Përdoret si një mënyrë argëtimi për fëmijët, si objekt dekorativ për dhomat e gjumit të fëmijëve ose si dhuratë për fëmijë ose të rritur.
Specifikime teknike:

Masa: 55cm.

Materiali: Poliestër sintetike.

Ngjyra: Mikse.

Paketimi: 1 copë.

 

SKU: 54648465 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close