Lodra per femije Kukull Nenuco P-B

3,040 Lekë

Lodra per femije Kukull Nenuco P-B

PERSHKRIMI:

  • Femijet tuaj tashme do te kene mundesine te veshin Nenucon me pizhame dhe një fustan rozë, me një kapelë.
  • Kukulla Nenuco leshon tingujt klasikë të fëmijëve: ai qesh, dhe nëse i duhet më shumë vëmendje do të thotë “Ma.ma”. 
  • I pershtatshme per femije te moshes 12muaj+
SKU: 54225228 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close