,

Lodra per femije Globo Qenusha dhe mace pellushi me sy qe shkelqejne 20 cm 0m OTPA0037

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,400 Lekë

Lodra per femije Globo Qenusha dhe mace pellushi me sy qe shkelqejne 20 cm 0m OTPA0037

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Kristine (verified owner)

  Very fast delivery

  Kristine

 2. Adalina (verified owner)

  The product is firmly packed

  Adalina

SHOPPING CART

close