,

Lodra per femije And Set kove plazhi ujitese lopate kreher dhe forma 13 cm h 29 cm Sam OTOA0204

(2 customer reviews)

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

840 Lekë

Lodra per femije And Set kove plazhi ujitese lopate kreher dhe forma 13 cm h 29 cm Sam OTOA0204

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Nikola (verified owner)

  Good service

  Nikola

 2. Rozaria (verified owner)

  The product is firmly packed

  Rozaria

SHOPPING CART

close