,

Lodra per femije And Set kove plazhi mulli lopate kreher dhe forma 17 cm h 37 cm Sam

(2 customer reviews)

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,050 Lekë

Lodra per femije And Set kove plazhi mulli lopate kreher dhe forma 17 cm h 37 cm Sam

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Eusevia (verified owner)

  Good service

  Eusevia

 2. Francesca (verified owner)

  Good service

  Francesca

SHOPPING CART

close