,

Lodra per femije And Set karroce plazhi kove ujitese lopate kreher dhe forma 51 5×29 cm h 32 cm cm Sam OTOA0207

(2 customer reviews)

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,800 Lekë

Lodra per femije And Set karroce plazhi kove ujitese lopate kreher dhe forma 51 5×29 cm h 32 cm cm Sam OTOA0207

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Mason (verified owner)

  Super

  Mason

 2. Sana (verified owner)

  The product is firmly packed

  Sana

SHOPPING CART

close