,

Liber per Femije Ferma e zhurmshme

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,200 Lekë

Liber per Femije Ferma e zhurmshme

PERSHKRIMI:

E dini si bën Gjeli, Delja, Kali,Qeni e shumë e shumë kafshë të tjera?

Për ta mësuar këtë, mjafton të shtypni butonët përkatës në të djathtë të librit.

Mbi ta, gjendet edhe një buton i madh.

Po ta shpypni, do të dëgjoni një këngë fantastike.

Të gjitha këto do të thonë se ka ardhur koha të argëtoheni me fermerin Sem dhe me miqtë e tij të shumtë.

Teksti i këndshëm që shoqëron ilustrimet mahnitëse, e bëjnë këtë, librin e përsosur për fëmijët që i duan kafshët dhe aventurat.

liber per femije 1 liber per femije 2 liber per femije 3

 

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Liber per Femije Ferma e zhurmshme”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close