fbpx

Liber Ngjyrosje A4 Dhe Stickers Frozen 20Fl

199 Lekë

Liber Ngjyrosje A4 Dhe Stickers Frozen 20Fl-1179780-J

PERSHKRIMI:

Paketa përmban 20 fletë bojë, 8 shkumësa me dyllë 8 cm dhe 2 fletë me afishe.
Gjinia Vajze.
Hero NGRITUR.
Numri i Fletëve 20.
Gjatësia x Gjerësia 21cm×26cm.

 

SKU: 64762777 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close