, ,

Krevat lekundes silencioz per gjume te rehatshem te bebave, Gri me figure Arushi

21,000 Lekë

Krevat lekundes silencioz per gjume te rehatshem te bebave, Gri me figure Arushi

Materiali komplet mdf+ melamine
Me lyerje me boje ekologjike
Me tundje dhe krahu perpara i levizshem
4 sirtare funksionalePhotoRoom 20201128 115409

SHOPPING CART

close