Krem Zbutes Per Kembet Me Kakao Dhe Jojoba

924 Lekë

Krem Zbutes Per Kembet Me Kakao Dhe Jojoba G-C

PËRSHKRIMI

Kremi i këmbëve i bazuar në gjalpin e Sheas, Kakaos dhe Jojobas ushqen thellësisht dhe rikthen lëkurën e thatë të këmbëve, hidraton dhe zbut lëkurën, duke i bërë thembrat të lëmuara dhe të buta.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni sasinë e kërkuar të kremit në lëkurën e thatë dhe të pastër të këmbëve derisa të absorbohet plotësisht.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter (Cocoa Butter), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Shea Butter), Cetearyl Alcohol (from Coconut Oil), Glyceryl Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil (Jojoba Oil), Stearic Acid , Vegetable Glycerin (vegetable origin), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Parfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, D-Limonene, Geraniol

SKU: 46953442 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close