Krem Zbutes Dhe Hidratues Per Trupin Me Ullinj

2,380 Lekë

Krem Zbutes Dhe Hidratues Per Trupin Me Ullinj G-C

PËRSHKRIMI

Krem Organi trupi i pasur me acide yndyrore, aminoacide dhe vitamina nga ECOLATIER Ekstrakti i ullirit absorbohet lehtë, hidraton thellësisht lëkurën e thatë dhe rikthen ekuilibrin hidro-lipidik.

Përbërësit organikë: Vaji i Ullirit është një produkt me cilësi premium, përbërja e mineraleve, vitaminave dhe acideve yndyrore të ngopura, të cilat e ushqejnë lëkurën dhe parandalojnë plakjen e saj.

Përdoret në kozmetikën më të shëndetshme të kujdesit sepse ushqen dhe rigjeneron thellësisht qelizat, i jep lëkurës një pamje vitale dhe rinore.

Përbërësit aktiv: Gjalpi i kakaos ushqen dhe zbut lëkurën në mënyrë perfekte.

Përbërja biokimike i jep kujdes dhe mbrojtje perfekte, tonifikon dhe rikthen elasticitin, vitamina E forcon qelizat, hidraton dhe promovon elasticitet natyrale të lëkurës, duke vepruar si një lëndë ushqyese natyrore kundër plakjes.

Produkti përmban mbi 98.5% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni në lëkurë të pastër pas dushit, ose kur lëkura juaj ka nevojë për hidratim.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Organic Olea Europaea Leaf Extract; Vegetable Glycerin, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Organic Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Stearic Acid, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Propanediol, Tocopheryl Acetate, Parfum, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Hexyl Cinnamal, Linalool.

SHOPPING CART

close