Krem Ushqyes Trupi Me Multivitamina

Krahasoni

1,652 Lekë

Krem Ushqyes Trupi Me Multivitamina G-C

PËRSHKRIMI

Provoni kremin e trupit me MULTI-VITAMINA me Gjalpë Shea dhe Ekstrakt Iris nga CAFEMIMI!

Kremi hidraton dhe ushqen në mënyrë intensive lëkurën, duke e ngopur atë me vitamina.

Produkti përmban mbi 98.5% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 220ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni një sasi të vogël të kremit në lëkurë derisa të përthithet plotësisht.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of Iris Florentina Root Extract; Vegetable Glycerin, Elaeis Guineensis (Palm) Butter, Helianthus Annuus Seed Oil, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Urea, Niacinamide, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCl, Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Parfum, Lactic Acid, Amyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

SHOPPING CART

close