Krem Ushqyes Per Fytyren Me Vajra Teper Te Pasura

Krahasoni

3,360 Lekë

Krem Ushqyes Per Fytyren Me Vajra Teper Te Pasura G-C

PËRSHKRIMI

Kremi është i bazuar në vajra të vlefshëm të macadamia, babassu, bajames, avokados dhe sheas.

I cili i siguron lëkurës kujdes luksoz, përmirëson elasticitetin, mbron barrierën lipidike dhe përmirëson konturet e fytyrës.

Kompleksi i proteinave bimore ka një efekt të dobishëm në lëkurë, përmirëson gjendjen e tij, nxit rigjenerimin e thellë të qelizave dhe rrit efektin ngritës të vajrave.

Ekstrakti organik i lules së pasionit tonifikon lëkurën, ruan rininë dhe shkëlqimin e saj.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të kremit në lëkurë të pastër dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Organic Passiflora Incarnata (Passion Fruit) Extract, Glycerin, Stearic acid, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Almond Oil), Persea Gratissima (Avocado) Oil (Avocado Oil), Macadamia Ternia) (Macadamia Ternifolia) Seed Oil, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Rye Protein, Hydrolyzed Oats Protein (Oat Proteins), Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Shea Butter), Glyceryl Stearate, Isopropyl Myristate, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Panthenol, Perfume, Citric Acid, Sodium Benzoate, Sodium Benzoate

SHOPPING CART

close