Krem Ushqyes Duarsh Me Avokado Dhe Rigon

924 Lekë

Krem Ushqyes Duarsh Me Avokado Dhe Rigon G-C

PËRSHKRIMI

Kremi me Gjalpe Shea dhe Avokado është një trajtim efektiv ushqyes për duart shumë të thata. Promovon shërimin e shpejtë dhe përtëritje të lëkurës, hidraton dhe zbut, lëkura bëhet e lëmuar dhe e shkëlqyeshme.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël kremi në lëkurën e duarëve derisa të absorbohet plotësisht.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract (Avocado Extract), Origanum Vulgare Flower / Leaf / Stem Extract (Oregano Extract), Cetearyl Alcohol (from Coconut Oil), Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Organic Persea Gratissima (Avocado) Oil (Organic Avocado Oil), Vegetable Glycerin (Vegetable), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Shea Butter), D-panthenol (Provitamin B5), Parfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, Limonene

SHOPPING CART

close