Krem Trupi Me Vitamina Per Lekuren

1,484 Lekë

Krem Trupi Me Vitamina Per Lekuren G-C

PËRSHKRIMI

Vaji delikat i pjeshkës është i pasur me vitamina (E, B, P) dhe substanca të tjera të dobishme.

Rivendos në mënyrë të përkryer lëkurën, përmirëson tonin e saj, përmirëson elasticitetin i jep rini dhe freski.

Ekstrakti i bergamotit tonifikon lëkurën, përmirëson gjendjen e tij, aktivizon të gjitha rezervat e bukurisë, falë aftësisë së tij të mahnitshme për të rritur proceset metabolike në qeliza.

Produkti përmban mbi 95% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni një sasi të vogël të kremit në lëkurë derisa të përthithet plotësisht. Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Caprylic / Capric Triglyceride, Prunus Persica (Peach) Seed Oil (Peach Oil), Prunus Amygdalus Dulcis (Almond) Oil (Almond Oil), Glycine Soja (Soybean) Oil (Soybean Oil), Butyrospermum Parkii (Shea) (Shea Butter) ), Stearic acid, Cetearyl Alcohol (from coconut oil), Glyceryl Monostearate, Vegetable Glycerin (from vegetable oils), Ethylhexyl Stearate, Ceteareth-20, Panthenol (provitamin B5), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin (Fruitia Aurantium Bergamot Oil Bergamot essential oil), Niacinamide (vitamin B3), Calcium Pantothenate (vitamin B5), Sodium Ascorbyl Phosphate (vitamin C), Tocopheryl Acetate (vitamin E), Pyridoxine HCL (vitamin B6), Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica Ammonium Acryloyldimethyltaurate / VP Copolymer

SKU: 32718846 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close