Krem-Serum Per Pastrimin E Thelle Dhe Eleminimin E Rrudhave Rreth Syve

3,080 Lekë

Krem-Serum Per Pastrimin E Thelle Dhe Eleminimin E Rrudhave Rreth Syve G-C

PËRSHKRIMI

Krem natyral për lëkurën rreth syve me një përmbajtje të lartë të vajrave dhe ekstrakteve natyrore ka një efekt kompleks në lëkurë dhe përmirëson gjendjen e saj.

Vaji organik i luleve të orkides rigjeneron dhe tonifikon.

Gjalpi i Sheas ushqen dhe zbut.

Acidi hialuronik është përbërësi më efektiv hidratues.

SASIA: 30ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël kremi në lëkurën rreth syve derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Nuk kërkon shpëlarje.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Ribes Nigrum Fruit floral water, Olus oil (Shea butter), Glycerin, Sesamum indicum seed oil, Organic Grandiflorum flower Oil, Hyaluronic Acid, Hydroxyethyl acrylate (and) Sodium Acryloyl Dimethyl Taurate Copolymer, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol

SKU: 97629252 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close