Krem-Sapun Intim Femrash Per Lekure Super Te Ndjeshme

2,380 Lekë

Krem-Sapun Intim Femrash Per Lekure Super Te Ndjeshme G-C

PËRSHKRIMI

Krem-sapun intim Super i Ndjeshëm me probiotik natyral dhe vaj bajame është krijuar posaçërisht për pastrimin e përditshëm të lëkurës intime tepër të ndjeshme dhe minimizon rrezikun e acarimit. Formula speciale pastron butësisht zonat delikate, zvogëlon numrin e baktereve të dëmshme në mukozën dhe parandalon aromat e pakëndshme.

Përbërësit aktivë në përbërje qetësojnë, ushqejnë, rrisin rigjenerimin e qelizave të indeve.

Sapuni-Krem siguron një efekt freskues dhe zbutës të jashtëzakonshëm në zonën intime.

Vaji i bajames është veçanërisht i dobishëm për epidermën e thatë dhe të ndjeshme.

Ekstraktet organike të ullirit dhe aloe veras hidratojnë, ushqejnë dhe zbusin lëkurën.
Probiotiku natyral rrit funksionet mbrojtëse natyrore të lëkurës dhe rikthen mikroflorën natyrore të zonës intime.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të sapunit në zonat intime të trupit, masazhojeni përreth 10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice (Aloe Vera), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Coco-Sulfate, Vegetable Glycerin (Vegetable), Sodium Cocoamphoacetate, Polyglyceryl-3 Cocoate, Inulinal, Alpha Glucanus Amusaccharide (Oligosaccharide) Sweet Almond) Oil, Organic Cocos Nucifera (Coconut) Water, Organic Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Sorbic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Perfume

SKU: 71952773 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close