Krem Qetesues Per Kembet Me Ekstrakt Rozmarine

Krahasoni

1,484 Lekë

Krem Qetesues Per Kembet Me Ekstrakt Rozmarine G-C

PËRSHKRIMI

Ekstrakti organik i rozmarinës rikthen qëndrueshmërinë dhe elasticitetin në lëkurë.

Ekstrakti i eukaliptit ka efekte antifungale dhe anti-inflamatore.

Ekstrakti i dëllinjës heq lodhjen, zbut dhe freskon lëkurën e këmbëve.

Mentoli ftohet, tonifikohet dhe deodorizohet.

SASIA: 100ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të kremit në lëkurën e pastër të këmbëve dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Nuk kërkon shpëlarje.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Organic Rosmarinus extract (organic rosemary extract), Eucalyptus extract (Eucalyptus extract), Juniperus extract (Juniper extract), Glycerin, Menthol, Menthyl lactate, Acrylates / C 10-30 alkyl acrylate crosspolymer, Perfume, sodium hydroxide, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid

SKU: 53295655 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close