Krem Hidratues Per Lekuren Rreth Syve

1,848 Lekë

Krem Hidratues Per Lekuren Rreth Syve-G-C

PËRSHKRIMI

Provoni kremin hidratues nga CAFÉ MIMI për një pamje të freskët dhe rrezatuese rreth syve!

Acidi hialuronik dhe lëngu i aloe verës, të cilat janë pjesë e përbërjes, hidratojnë intensivisht lëkurën delikate rreth syve.

Gjalpi i kakaos, gjalpi i sheas dhe provitamina B5 rikthejnë lëkurën dhe parandalojnë shfaqjen e linjave të imta të shprehjes rreth syve.

SASIA: 15ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël kremi në lëkurën rreth syve derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Nuk kërkon shpëlarje.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice (Aloe Vera Juice), Caprylic / Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Vegetable Glycerin (Vegetable), Isopropyl Myristate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Shea Butter), Glyceryl Stearate, Theobroma Cacao Oil (Seed Butter) Cocoa), Hydroxyethyl Urea, Betaine (from Sugar Beet), Ceteareth-20, Ammonium Acryloyldimethyltaurate / VP Copolymer, Sodium Hyaluronate (Hyaluronic acid), Panthenol (Provitamin B5), Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal

SKU: 36784237 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close