Krem Hidratues Dhe Zbutes Per Trupin Me Macadamia Dhe Rigon

1,232 Lekë

Krem Hidratues Dhe Zbutes Per Trupin Me Macadamia Dhe Rigon-G-C

PËRSHKRIMI

1. Hidratues dhe zbutës intensiv
2. Butësi dhe elasticitet i pakrahasueshëm i lëkurës
3. Aromë e fortë dhe delicate

SASIA: 100ML

APLIKIMI
Mënyra e përdorimit: Masazhoni në lëkurë të pastër derisa të përthithet plotësisht.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “Parabene dhe Silikone”.

PËRBËRSIT
Aqua with infusion of: Origanum Vulgare Flower / Leaf / Stem Extract (Oregano Extract), Caprylic / Capric Triglyceride, Stearic acid, Cetearyl Alcohol (from Coconut Oil), Glyceryl Stearate, Macadamia Integrifolia Seed Oil (Macadamia Oil), Butyrospermum Parkii (Shea ) Butter (Shea Butter), Vegetable Glycerin (Vegetable), Ethylhexyl Stearate, Ceteareth-20, Saccharide Isomerate, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfume, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Linalool, Amyl Cinnamal

SKU: 47886448 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close