Krem-Conditioner Hidratues Per Trupin Me Mango Tajlandeze

2,016 Lekë

Krem-Conditioner Hidratues Per Trupin Me Mango Tajlandeze G-C

PËRSHKRIMI

Kujdes ideal pas dushit me krem-conditioner, është i lehtë për tu aplikuar, absorbohet shpejt, i jep lëkurës hidratim dhe rehati.

Gjalpi i Sheas hidraton dhe rigjeneron lëkurën.

Vaji i mangos Tajlandeze ndihmon në ruajtjen e lagështirës në lëkurë, rrit elasticitetin e saj, përmirëson funksionet mbrojtëse të lëkurës dhe e tonifikon atë.

Produkti përmban mbi 95% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të kremit të trupit në lëkurën e lagur pas dushit, masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban (PARABENE, SILIKONE, VAJ MINERAL, EDTA, MIT)

PËRBËRSIT

Aqua with infusion: Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract (экстракт Манго), Paullinia Cupana (Guarana) Seed Extract (экстракт Гуараны), Aloe Barbadensis Leaf Juice (сок Алоэ Вера), Vegetable Glycerin (растительного происхождения), Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Mangifera Indica (Mango) Seed Oil (масло Манго), Glycine Soja (Soybean) Oil (масло Сои), Cocos Nucifera (Coconut) Oil (масло Кокоса), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (масло Ши), Ethylhexyl Stearate, Perfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool

SHOPPING CART

close